Hikaye

Go, okyanusun ortasında ıssız bir ada. Bu adada hiç bir insan yaşamıyor. Kazayla gelen olursa da adanın sakinlerini ile karşılaşıp arkasına bakmadan kaçıyorlar. Adanın sakinleri demişken, asıl kahramanlarımız da onlar. Büyük bir goril klanı, hakim tür. Adada yaşayan canlılarla araları iyi ama insanlarla araları pekte öyle denemez.

Adamızı özel kılan şeylerden biri de hazineleri evet yanlış okumadınız hazineler. Go adası kayalıklarla çevrili ve fırtınalarda bu bölgede hiç eksik olmuyor. Bu nedenle adanın yakınlarında karaya vurmus bir çok gemi var. Bu sayısız enkaz ve içlerindeki hazine meraklı ve güçlü goril klanı tarafından korunuyor.

Klan liderinin ismi ada ile aynı, GO. O goril klanın en güçlüsü, bizimde ilham aldığımız yer. GO adasının ve hazinelerinin koruyucusu "GO". İsmimizde bu sebeple GO Goril......

GO sizin en değerli eşyalarınızı korumak için burada. Kim bilir belki bir gün sizde Go adasına barışçıl bir şekilde gidip Go ve Klanıyla tanışabilirsiniz. Tabi dikkatli olmak şartıyla!

GoGoril Tanışma Hikayemiz

Kamera Arkası Görüntüleri